tel. 793 522 925

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu do nich (w formie żelu) kwasu hialuronowego. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od potrzeb pacjenta można zwiększyć objętość wargi czerwonej, modelować kontur ust i wyrównać asymetrię. Preparat pozwala przywrócić ustom ich zmysłową jędrność, zapewnić optymalny stopień nawilżenia, wygładzić drobne zmarszczki nad górną wargą oraz ożywić ich barwę. Efekt powiększonych i jędrnych ust utrzymuje się od 6-18 miesięcy.
Przeciwwskazania Wypełnianie kwasem hialuronowym jest jedną z bezpieczniejszych metod we współczesnej medycynie estetycznej. Istnieją jednak pewne czynniki uniemożliwiające wykonanie zabiegu powiększania i modelowania ust, oto niektóre z nich:

Iniekcja wykonywana jest podczas jednej wizyty w gabinecie, która zwykle trwa około pół godziny. Ostateczny efekt powiększania ust widoczny jest po ok. 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy ułoży się w tkankach. Po zabiegu powiększania warg kwasem hialuronowym może wystąpić obrzęk (utrzymujący się od 2 do 4 dni), siniaczki (ustępujące w ciągu 5 - 7 dni) i krótkotrwała bolesność przy dotyku. Powiększanie i modelowanie ust przeprowadzamy w naszym gabinecie przy użyciu sprawdzonych i certyfikowanych preparatów, pochodzących od renomowanych producentów. Do dyspozycji mamy takie produkty, jak:

Promocje

Świętuj z nami swoje urodziny - w dniu urodzin otrzymujesz 20% zniżki na zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnacje dłoni i stóp.
* promocje nie łączą się

- 15% na wszystkie zabiegi dla nowych klientów salonu :)
Oferta ważna tylko po podanie hasła ZEN. Zapraszamy.

*promocje nie łączą się.

Aktualności:
 • Powiększanie /modelowanie ust od 390zł za 1ml
 • Usuwanie zmarszczek/wolumetria od 390zł za 1 ml
 • Mezoterapia igłowa twarzy Cytocare 532 tylko 350zł
 • Stop cellulitowi !
  Mezoterapia igłowa ciała tylko teraz 350zł
 • Lipoliza Iniekcyjna - najskuteczniejsza metoda na pozbycie się tkanki tłuszczowej  od 100zł
 • Derma Pen! Nowa jakość w zabiegach mezoterapii mikro-igłowej ! - od 220 zł
 • Masz dosyć bolesnego oczyszczania twarzy?
  Zapraszamy na innowacyjny zabieg Tomato Enzyme Peel przy pomocy którego oczyścisz , wygładzisz i rozjaśnisz swoją cenę ! - od 160zł
 • Makijaż permanentny brwi mikroblading,cieniowanie,ombre  od 490zł
 • Makijaż permanentny ust metodą cieniowania, 3D od 590zł
Strona Salonu Kosmetycznego Instytut Urody ZEN zlokalizowanego na warszawskim Ursusie. Nasze Studio Kosmetyczne posiada w swojej ofercie szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na ciało i paznokcie, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i piękniejsza.
stat4u