tel. 793 522 925

Mediraty – czyli zebiegi na raty w Instytucie Urody Zen

Dzięki bardzo prostej procedurze i uproszczonym procedurom sama decyzja zajmuje dosłownie godzinę a tym samym oszczędza Państwa czas, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji finansowej, umowę podpisujecie Państwo u siebie w domu lub w pracy w obecności kuriera a dokumenty od razu wracają do Ratalnie.com. Kwota za zabieg przelewana jest na konto Instytutu Urod Zen niezwłocznie po otrzymaniu podpisanych dokumentów, a Państwo możecie umawiać się na zabieg.

Jakie usługi medyczne można rozłożyć na raty w Instytucie Zen?

Wszystkie usługi, których wartość przekracza 450 zł można rozłożyć na raty.

Czy Mediraty są drogie? Ile tak naprawdę to kosztuje?

Nie, Mediraty nie są drogie. Oferta jest tak skonstruowana, żeby była jak najbardziej dostępna dla Klienta. Propozycja STANDARDOWA to nawet TYLKO 1% miesięcznie. W cenie zawarty są: koszt ubezpieczenia, oprocentowanie 0% oraz brak prowizji za udzielenie pożyczki. Taka oferta skierowana jest do Klientów, którzy mają zdolność kredytową oraz dobrą ocenę punktową w bazach bankowych (BIG, BIK, KRD itp.). NIESTANDARDOWA oferta (oprocentowanie w granicach 13-16% wszystkich kosztów w skali roku) proponowana jest indywidualnie pozostałym Klientom. Oferta jest korzystniejsza niż w przypadku oferty bankowej dla dowolnego kredytu gotówkowego. Konsultanci w Ratalnie.com w ciągu 15 minut od przeprowadzonej weryfikacji składają Klientowi ostateczną, „krojoną na miarę” ofertę. Przedstawiana jest wówczas okres kredytowania, wysokość rat a wszystkie informacje wysyłane są na wskazany adres email.

Jaki jest maksymalny okres kredytowania?

MEDIRATY można rozłożyć na 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.

Promocje

Świętuj z nami swoje urodziny - w dniu urodzin otrzymujesz 20% zniżki na zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnacje dłoni i stóp.
* promocje nie łączą się

- 15% na wszystkie zabiegi dla nowych klientów salonu :)
Oferta ważna tylko po podanie hasła ZEN. Zapraszamy.

*promocje nie łączą się.

Aktualności:
 • Powiększanie /modelowanie ust od 390zł za 1ml
 • Usuwanie zmarszczek/wolumetria od 390zł za 1 ml
 • Mezoterapia igłowa twarzy Cytocare 532 tylko 350zł
 • Stop cellulitowi !
  Mezoterapia igłowa ciała tylko teraz 350zł
 • Lipoliza Iniekcyjna - najskuteczniejsza metoda na pozbycie się tkanki tłuszczowej  od 100zł
 • Derma Pen! Nowa jakość w zabiegach mezoterapii mikro-igłowej ! - od 220 zł
 • Masz dosyć bolesnego oczyszczania twarzy?
  Zapraszamy na innowacyjny zabieg Tomato Enzyme Peel przy pomocy którego oczyścisz , wygładzisz i rozjaśnisz swoją cenę ! - od 160zł
 • Makijaż permanentny brwi mikroblading,cieniowanie,ombre  od 490zł
 • Makijaż permanentny ust metodą cieniowania, 3D od 590zł
Strona Salonu Kosmetycznego Instytut Urody ZEN zlokalizowanego na warszawskim Ursusie. Nasze Studio Kosmetyczne posiada w swojej ofercie szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na ciało i paznokcie, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i piękniejsza.
stat4u